Импулсно захранване HRP-600-48, 40.8~55.5/48VDC, 13A, 624W, MEAN WELL
Захранващ блок за вграждане MEAN WELL (HRP-600-48) с изходен ток 13 A, изходно напрежение 40.8~55.5 / 48 VDC и широк диапазон на входното напрежение 85~264 VAC / 120~370 VDC. Защита от пренапрежение, претоварване, прегравяне и късо съединение.
цената на място може да е различна
изчерпан
Количество по заявка
поръчай повече от наличното
Виж количества
Продукт с възможност за доставка до Спиди автомат (АПС)
Често по-изгодна доставка спрямо тази до адрес или офис на куриер
Допълнителна информация
Характеристики
Марка:
MEAN WELL
Максимален товар на изхода:
13A/48VDC
13A/40.8~55.5VDC
Мощност:
624 [W]
Тип захранващо устройство:
импулсно
Захранващо напрежение:
85~264/120~370 [VAC/VDC]
Изходно напрежение:
40.8~55.5 [VDC]
48 [VDC]
Брой изходи:
1
Монтаж:
обемен
Модел:
HRP-600-48
Габаритни размери:
218x105x63.5 [mm]
Работна температура:
-40~70 [°C]
Файлове