Импулсно захранване за DIN шина SDR-480P-48, 48~55/48VDC, 10A, 480W, MEAN WELL
Захранващ блок за монтаж на DIN шина MEAN WELL (SDR-480P-48) с изходен ток 10 A, изходно напрежение 48~55 / 48 VDC и широк диапазон на входното напрежение 90~264 VAC / 127~370 VDC. Защита от пренапрежение, претоварване, прегряване и късо съединение.
цената на място може да е различна
изчерпан
Количество по заявка
поръчай повече от наличното
Виж количества
Продукт с възможност за доставка до Спиди автомат (АПС)
Често по-изгодна доставка спрямо тази до адрес или офис на куриер
Работи със широк диапазон захранващо напрежение - от 90 до 264 V AC, което го прави подходящ за всякакви захранващи мрежи.
Осигурява възможност за регулиране на изходното напрежение.
LED индикатор за работното състояние (DC OK).
Предимства и силни страни
Добра ефективност - до ~ 94 %, което означава по-ниски загуби на енергия и по-малко топлина.
Широк диапазон на работна температура - подходящ за работа в различни среди (от -30 °C до +70 °C).
Приложение
Допълнителна информация
Характеристики
Марка:
MEAN WELL
Максимален товар на изхода:
10A/48VDC
10A/48~55VDC
Мощност:
480 [W]
Тип захранващо устройство:
импулсно
Захранващо напрежение:
90~264/127~370 [VAC/VDC]
Изходно напрежение:
48 [VDC]
48~55 [VDC]
Брой изходи:
1
Монтаж:
DIN шина
Модел:
SDR-480P-48
Габаритни размери:
129x125x86 [mm]
Работна температура:
-25~70 [°C]
Файлове