Импулсно захранване за DIN шина, SPB-060-12, 12VDC, 5A, 60W, AUTONICS
Импулсно захранване за монтаж на DIN шина, SPB-060-12 от AUTONICS изходно напрежение 12 VDC, ток 8 A и мощност 60 W, широк диапазон на входното напрежение 85~264 VAC.
цената на място може да е различна
изчерпан
Количество по заявка
поръчай повече от наличното
Виж количества
Продукт с възможност за доставка до Спиди автомат (АПС)
Често по-изгодна доставка спрямо тази до адрес или офис на куриер
Допълнителна информация
Характеристики
Марка:
AUTONICS
Максимален товар на изхода:
5A\12VDC