Импулсно захранване за DIN шина, SPB-A240-24, 24VDC, 10A, 240W, AUTONICS
Импулсно захранване за монтаж на DIN шина, SPB-A240-24 от AUTONICS изходно напрежение 24 VDC, ток 10 A и мощност 240 W, широк диапазон на входното напрежение 100~264 VAC.
цената на място може да е различна
изчерпан
Допълнителна информация
Характеристики
Марка:
AUTONICS
Максимален товар на изхода:
10A/24VDC
Мощност:
240 [W]
Тип захранващо устройство:
AC-DC
Захранващо напрежение:
100~240 [VAC]
Изходно напрежение:
24 [VDC]
Монтаж:
DIN шина
Модел:
SPB-A240-24
Степен на защита:
IP20
Габаритни размери:
60x131.5x150 [mm]
Работна температура:
-20~70 [°C]
Защита:
токова
от пренапрежение
термична
от късо
Серия:
SPB
Обхват на влажност:
20~90 [%RH]
Файлове