Импулсно захранване, RSP-1500-15, 13,5~16,5/15VDC, 100A, 1500W, MEAN WELL
Импулсен захранващ блок MEAN WELL, RSP-1500-15 с изходен ток 100 A, изходно напрежение 13,5~16,5 / 15 VDC и широк диапазон на входното напрежение 90~264 VAC / 127~370 VDC. Защита от пренапрежение, претоварване, прегряване и късо съединение.
цената на място може да е различна
изчерпан
Продукт с възможност за доставка до Спиди автомат (АПС)
Често по-изгодна доставка спрямо тази до адрес или офис на куриер
Поръчки над 20кг. не се доставят до автомат
Импулсен захранващ блок MEAN WELL, RSP-1500-15 с изходен ток 100 A, изходно напрежение 13,5~16,5 / 15 VDC и широк диапазон на входното напрежение 90~264 VAC / 127~370 VDC. Защита от късо SCP, прегряване OTP, срещу пренапрежения OVP и срещу претоварване OPP. Ефективност 87%. Захранващия блок разполага и с допълнителни функции: PFC активни, паралелна работа. Електрическо свързване: клемен блок.
Характеристики
Марка:
MEAN WELL
Максимален товар на изхода:
100A