Импулсен захранващ блок MEAN WELL, RCP-2000-48 с изходен ток 42 A, изходно напрежение 42~56 / 48 VDC и широк диапазон на входното напрежение 90~264 VAC / 127~370 VDC. Защита от пренапрежение, претоварване, прегряване и късо съединение.
Импулсен захранващ блок MEAN WELL, RCP-2000-48 с изходен ток 42 A, изходно напрежение 42~56 / 48 VDC и широк диапазон на входното напрежение 90~264 VAC / 127~370 VDC. Защита от късо SCP, прегряване OTP, срещу пренапрежения OVP и срещу претоварване OPP. Ефективност 92%. Захранващия блок разполага и с допълнителни функции: PFC активни, паралелна работа, принудително охлаждане с вентилатор, сигнализация за изправност на изх. напрежение (контакт NO). Електрическо свързване: CN501.