Импулсен захранващ блок MEAN WELL, RSP-1600-12 с изходен ток 125 A, изходно напрежение 11,5~15 / 12 VDC и широк диапазон на входното напрежение 90~264 VAC / 127~370 VDC. Защита от пренапрежение, претоварване, прегряване и късо съединение.
Импулсен захранващ блок MEAN WELL, RSP-1600-12 с изходен ток 125 A, изходно напрежение 11.5~15/ 12 VDC и широк диапазон на входното напрежение 90~264 VAC / 127~370 VDC. Защита от късо SCP, прегряване OTP, срещу пренапрежения OVP и срещу претоварване OPP. Ефективност 89%. Захранващия блок разполага и с допълнителни функции: PFC активни, паралелна работа, регулиране на изходните ток и напрежение. Електрическо свързване: клемен блок.