Импулсен захранващ блок MEAN WELL, RSP-2000-24 с изходен ток 80 A, изходно напрежение 21~28 / 24 VDC и широк диапазон на входното напрежение 90~264 VAC / 127~370 VDC. Защита от пренапрежение, претоварване, прегряване и късо съединение.
Импулсен захранващ блок MEAN WELL, RSP-2000-24 с изходен ток 80 A, изходно напрежение 21~28 / 24 VDC и широк диапазон на входното напрежение 90~264 VAC / 127~370 VDC. Защита от късо SCP, прегряване OTP, срещу пренапрежения OVP и срещу претоварване OPP. Ефективност 90,5%. Захранващия блок разполага и с допълнителни функции: PFC активни, паралелна работа. Електрическо свързване: клемен блок.