Импулсен захранващ блок MEAN WELL, UHP-1500-48 с изходен ток 31,5 A, изходно напрежение 48~57,6 / 48 VDC и широк диапазон на входното напрежение 90~264 VAC / 250~370 VDC. Защита от пренапрежение, претоварване, прегряване и късо съединение.
Импулсен захранващ блок MEAN WELL, UHP-1500-48 с изходен ток 31,5 A, изходно напрежение 48~57,6 / 48 VDC и широк диапазон на входното напрежение 90~264 VAC / 250~370 VDC. Защита от късо SCP, прегряване OTP, срещу пренапрежения OVP и срещу претоварване OPP. Ефективност 96%. Захранващия блок разполага и с допълнителни функции: PFC активни. Електрическо свързване: клемен блок.