Технически параметри на Инвертор TS-400-248B, 48VDC, 230VAC, 400W, истинска синусоида
Марка:
MEAN WELL
Входно напрежение:
42~60 [VDC]
Изходно напрежение:
230 [VAC]
Изходна мощност :
400 [W]
Пикова мощност:
800 [W]
Вид на синусоидата:
истинска
Габаритни размери:
205x158x67 [mm]
Ефективност:
88.5 [%]
Модел:
TS-400-248B
Файлове