LED захранване LP-PSW15W0350, 45 VDC, 15 W, 700 mA const., влагоустойчиво
Светодиодно захранване (LED Driver): LP-PSW15W0350, с константен ток на изхода 700 mA , изходящо напрежение 25 - 45 VDC, подходящо за монтаж и във влажни помещения. Съвременен оптимизиран дизайн.
Модел:
LP-PSW15W0350
Гаранция ЧЛ:
24 месеца
Гаранция ЮЛ:
12 месеца
Тегло:
0.220 кг
Наличност
Няма наличност онлайн
На място, магазин Викиват
цената на място може да е различна
1 бр.
Продукт с възможност за доставка до Спиди автомат (АПС)
Често по-изгодна доставка спрямо тази до адрес или офис на куриер
Характеристики
Максимален товар на изхода:
0.7A/25~45VDC