Импулсно захранване за DIN шина, SPB-015-05, 5VDC, 3A, 15W, AUTONICS
Импулсно захранване за монтаж на DIN шина, SPB-015-05 от AUTONICS изходно напрежение 5 VDC, ток 3 A и мощност 15 W, широк диапазон на входното напрежение 85~264 VAC или 120~370 VDC.
цената на място може да е различна
изчерпан
Количество по заявка
поръчай повече от наличното
Виж количества
Продукт с възможност за доставка до Спиди автомат (АПС)
Често по-изгодна доставка спрямо тази до адрес или офис на куриер
Допълнителна информация
Характеристики
Марка:
AUTONICS
Максимален товар на изхода:
3A/5VDC