Switching Power Supply designed for DIN rail, SPB-015-05 from AUTONICS output voltage 5 VDC, current 3 A and power 15 W, wide input voltage range 100~240 VAC.
Manufacturer:
Model:
SPB-015-05
Individual Warranty:
24 months
Company Waranty:
24 months
Weight:
0.990 Kgs
Availability
Available online
1 pcs.
On site in Vikiwat shop
the price on site may be different
out of stock
See quantities
-20%