Зарядна станция за електромобил, 22kW, 400V, 32A, IP55, с кабел, EVB3S22NC0M, Schneider
Зарядна станция EVlink от Schneider Electric, за електромобили, 22kW, 3P+N 400V, 32A, степен на защита IP55, за стенен монтаж. Контакт Type 2 с кабел с дължина 5m.
цената на място може да е различна
изчерпан
Продукт с възможност за доставка до Спиди автомат (АПС)
Често по-изгодна доставка спрямо тази до адрес или офис на куриер
Поръчки над 20кг. не се доставят до автомат
Зарядните станции на Schneider са с висока гама от серии и модели за всякакви нужни, с накрайници T2 с вграден или без заряден кабел, вградена RDC-DD защита с ток 6 mA проверяваща за отечки и остатъчни заряди, възможност за контрол през мрежови протоколи, Wi-Fi или Ethernet връзка, Bluetooth, с постоянно адаптиране потреблението на електричество в дума. Продуктите от серия EVlink е устойчиво и енергийно оптимизиране, експлоатацията и управлението на електричество, следене на потреблението и създаване на организация и икономия на всеки дом. Енергийна независимост за дома и за вашия електрически автомобил.
Характеристики
Марка:
SCHNEIDER ELECTRIC
Тип захранващо устройство:
за електромобил
Зарядно напрежение:
400 [VDC]
Заряден ток:
32 [A]
Входно напрежение:
400 [VAC]
Накрайници:
Type 2
Допълнителна информация:
LED индикация
Габаритни размери:
317x183x529 [mm]
Модел:
EVB3S22NC0M
Файлове