Импулсно захранване RSP-320-27, 26~31.5/27VDC, 11.9A, 321.3W, MEAN WELL
Захранващ блок за вграждане MEAN WELL (RSP-320-27) с изходен ток 11.9 A, изходно напрежение 26~31.5 / 27 VDC и широк диапазон на входното напрежение 88~264 VAC / 124~370 VDC. Защита от пренапрежение, претоварване, прегравяне и късо съединение.
цената на място може да е различна
изчерпан
Продукт с възможност за доставка до Спиди автомат (АПС)
Често по-изгодна доставка спрямо тази до адрес или офис на куриер
Поръчки над 20кг. не се доставят до автомат
Допълнителна информация
Характеристики
Марка:
MEAN WELL
Максимален товар на изхода:
11.9A/26~31.5VDC
Мощност:
321.3 [W]
Тип захранващо устройство:
импулсно
Захранващо напрежение:
88~264/124~370 [VAC/VDC]
Изходно напрежение:
26~31.5 [VDC]
27 [VDC]
Брой изходи:
1
Монтаж:
обемен
Модел:
RSP-320-27
Габаритни размери:
215x115x30 [mm]
Работна температура:
-30~70 [°C]
Файлове