Датчик за ниво на течности LS01-1A66-PA-500W, 200VDC, NC, нерегулируем, полиамид
Датчик за ниво на течности, модел LS01-1A66-PA-500W с магнитен елемент, един нормално затворен контакт, когато поплавък е в покой, т.е. течността е с ниско ниво. Максимална товароносимост на контактите 10W / 200VAC / 0.02A, или 10W / 0.5A / 20 VDC.
цената на място може да е различна
изчерпан
Виж количества
Продукт с възможност за доставка до Спиди автомат (АПС)
Често по-изгодна доставка спрямо тази до адрес или офис на куриер
Важно!!!
Допълнителна информация
монтажен отвор - ф8 mm;
дължина на кабела - 500 mm.
Характеристики
Марка:
MEDER
Захранващо напрежение:
200 [VDC]
Контакти:
NC
Тип:
нерегулируем
Материал на изолацията:
полиамид (PA)
Модел:
LS01-1A66-PA-500W
Степен на защита:
IP68
Работна температура:
-20~90 [°C]
Максимален ток на контактите:
0.5 [A]
Габаритни размери:
ф24x42.5 [mm]
Елемент за управление:
магнитен елемент
Комутирана мощност:
10 [W]
Максимално работно напрежение:
200 [VDC]
Файлове