Датчик за ниво на течности LS03-1A66-PP-500W, 200VAC/VDC, NO, нерегулируем, полипропилен
Датчик за ниво на течности, модел LS03-1A66-PP-500W сс магнитен елемент, един нормално отворен контакт и максимална товароносимост на контактите 10W / 200VAC / 0.02A, или 10W / 0.5A / 20 VDC.
цената на място може да е различна
изчерпан
Виж количества
Продукт с възможност за доставка до Спиди автомат (АПС)
Често по-изгодна доставка спрямо тази до адрес или офис на куриер
Важно!!!
Допълнителна информация
монтажен отвор - ф 16 mm;
дължина на кабела - 500 mm.