Технически параметри на Индуктивен датчик PSN30-15DP, 10~30VDC, PNP, NO, 15mm, 30x30x53mm, екраниран
Марка:
AUTONICS
Захранващо напрежение:
10~30 [VDC]
Тип на прехода:
PNP
Контакти:
NO
Номинално разстояние Sn:
15 [mm]
Габаритни размери:
30x30x53 [mm]
Вид датчик:
екраниран
Брой изводи:
2 [провод.]
Модел:
PSN30-15DP
Работна температура:
-25~70 [°C]
Степен на защита:
IP67
Честота на превключване:
200 [Hz]
Максимален изходен ток:
200 [mA]
Файлове