Импулсно захранване, HRPG-1000-15, 14~17/15VDC, 64A, 960W, MEAN WELL
Импулсен захранващ блок MEAN WELL, HRPG-1000-15 с изходен ток 64 A, изходно напрежение 14~17/ 15 VDC и широк диапазон на входното напрежение 90~264 VAC / 127~370 VDC. Защита от пренапрежение, претоварване, прегряване и късо съединение.
цената на място може да е различна
изчерпан
Продукт с възможност за доставка до Спиди автомат (АПС)
Често по-изгодна доставка спрямо тази до адрес или офис на куриер
Поръчки над 20кг. не се доставят до автомат
Импулсен захранващ блок MEAN WELL, HRPG-1000-15 с изходен ток 64 A, изходно напрежение 14~17 / 15VDC и широк диапазон на входното напрежение 90~264 VAC / 127~370 VDC. Защита от късо SCP, прегряване OTP, срещу пренапрежения OVP и срещу претоварване OPP. Ефективност 92%. Захранващия блок разполага и с допълнителни функции: PFC активни. Електрическо свързване: клемен блок.
Характеристики
Марка:
MEAN WELL
Максимален товар на изхода:
64A
Мощност:
960 [W]
Тип захранващо устройство:
импулсно
Захранващо напрежение:
90~264 [VAC]
127~370 [VDC]
Изходно напрежение:
14~17 [VDC]
15 [VDC]
Брой изходи:
1
Монтаж:
обемен
Модел:
HRPG-1000-15
Габаритни размери:
218x105x63.5 [mm]
Работна температура:
-40~70 [°C]
Защита:
от пренапрежение
термична
от късо
от претоварване
Ефективност:
92 [%]
Серия:
HRPG-1000
Файлове