Тиристор TR955-250-16 с анод, максимално обратно напрежение 1600 V, ток в права посока 250 A и управляващ ток 400 mA.
Модел:
TR955-250-16
Тегло:
0.462 кг
Наличност
Наличен онлайн
8 бр.
На място, магазин Викиват
цената на място може да е различна
изчерпан
Виж количества
-10%