Опорен диод модел BZV55C12, ценерово напрежение 12 V, ценеров ток 42 mA, мощност 500 mW.
Модел:
BZV55C12
Тегло:
0.001 кг
Наличност
Наличен онлайн
7 бр.
На място, магазин Викиват
цената на място може да е различна
изчерпан
Виж количества
-10%