Опорен диод BZV55C24 с ценерово напрежение 24 V, ценеров ток 5 mA и разсейвана мощност 0.5 W.
Модел:
BZV55C24
Тегло:
0.001 кг
Наличност
Наличен онлайн
62 бр.
На място, магазин Викиват
цената на място може да е различна
изчерпан
Виж количества
-10%