Опорен диод BZV55C9V1 с ценерово напрежение 9.1 V, ценеров ток 5 mA и разсейвана мощност 0.5 W.
Модел:
BZV55C9V1
Тегло:
0.001 кг
Наличност
Наличен онлайн
73 бр.
На място, магазин Викиват
цената на място може да е различна
изчерпан
Виж количества
-10%